Loading...
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

İdeal Aracınızı Bulun

Alış Yeri

Alış Tarihi

Bırakış Tarihi

Rezervasyon Ara

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Son Model Araçlar

Sizlerin rahat edecegi kişiye,bütçeye özel araçlarımız ile siz degerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Geniş Şube Ağı

Adana'da kurulan firmamız 'Akdenizde Her Havalimanında' sloganıyla yola cıkarak; *Adana Havalimanı *Hatay Havalimanı *Antalya Havalimanı *Gaziantep Havalimanı *Kahramanmaraş Havalimanı Yukarıda belirtilen havalimanlarında 7/24 araç teslimi yapılmakta ve 7/24 personellerimizle kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Genç ve Dinamik Ekip

Profesyonel güler yüzlü kadrosu ve hizmet anlayışı ile içinde bulunduğumuz sektörün en büyügü olamasakta aile ortamında güler yüzle yolculuklarınızı tamamlamanızı saglamak en büyük hedefimizdir.

Ekonomik Fiyatlar

Bulundugumuz sektörün şartlarına göre istediginiz aracı en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.Sitemize Üye olan müşterilerimizin hesabına anında %10 indirim kodu tanımlayarak , istediginiz aracı bu kodla indirimli bir şekilde rezervasyon yapmanızı saglıyoruz.

Sorunsuz Hizmet

7/24 bulungumuz sehirlerdeki havalimanlarında çalışanlarımız sizlere günün her saati yardımcı olmaktan mutlulu duyacaktır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Siz degerli müşterilimizin memnuniyetini ölçüp bizleri degerlendireceginiz anketli soru cevap seklinde bizlere daha iyi hizmet vermemizi saglıcak olan web sitemiz en yakın zamanda hizmetinize girecektir...

Sektörde Lider.

Firmamız 2013 yılında araç kiralama sektöründe yerini almıştır. Adana merkezli olan firmamız ilerleyen yıllarda Akdeniz'de bütün havalimanları sloganıyla yola cıkarak Akdeniz'de bulunan 5 havalimanının 4 ünde hizmet vermektedir. Firmamız tek prensip olarak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ön planda tutmus olup asla vazgeçmemiştir. Bu prensibi kendisine ilke edinen firmamız 7 gün 24 saat profesyonel kadrosuyla üstün hizmet vermektedir.

Hakkımızda

Görüş ve Düşünceler

"Değerli müşterilerimizin, firmamız hakkında görüş ve düşünceleri"

+ Görüş Gönder

ABONE OL
Top